Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Zboże

Zboże, kujawsko-pomorskie

  • 79 000 zł
  • 1 182 m²
  • 66,84 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Buława

Skontaktuj się

Działka budowlana Zboże

Zboże, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

79 000 zł

1 182 m²

66,84 zł/m²

Działka budowlana Zboże

Zaktualizowane: 8 maja 2026

79 000 zł 1 182 m² 66,84 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 79 000 zł (66,84 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 182 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 50m; szerokość: 33m; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda w drodze, odprowadzanie ścieków
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SGPICA476

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz miejsca pod dom w ciszy, zieleni i bez miejskiego zgiełku?

Ta działka 1184 m² w miejscowości Zboże to gotowa przestrzeń pod budowę domu jednorodzinnego z wydanymi warunkami zabudowy i świetnym otoczeniem natury

Cena: 79 000 zł (do negocjacji)

Lokalizacja: Zboże, gmina Sępólno Krajeńskie (10 min do Sępólna Krajeńskiego, 10 min do Więcborka)

Powierzchnia: 1184 m²

Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa (...)

Agent

Paulina Buława

699 585...

699 585 069

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Buława

699 585...

699 585 069

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt